Open Procurement Albania

Blerje medikamente per nevojat spitalore
Lot .7 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Folic acid 5mg Tablete

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kavajë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kavajë
Objekti i Tenderit Blerje medikamente per nevojat spitalore
Lot .7 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Folic acid 5mg Tablete
Nr. Reference REF-86238-02-08-2021
Vlera / Fondi Limit 380,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 09-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 19-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullon kete procedure per shkak te mungeses se konkurences .
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kavajë REF-86238-02-08-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 34 datë 8 Mars 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.