Open Procurement Albania

Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull: Loti 1- Blerje kite reagente per laboratoret spitalore

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull: Loti 1- Blerje kite reagente per laboratoret spitalore
Nr. Reference REF-80462-11-30-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Genius shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 15-01-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 065 748,80
  Data e lidhjes se kontrates 01-02-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Genius SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Genius SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Genius SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Genius SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Rajonal Vlorë REF-80462-11-30-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 8 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.