Open Procurement Albania

“Blerje materiale mjekimi, doreza egzaminimi josterile”

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit “Blerje materiale mjekimi, doreza egzaminimi josterile”
Nr. Reference REF-86642-02-10-2021
Vlera / Fondi Limit 7 935 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 23-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. TRIMED shpk
2. Biometric Albania shpk
3. Vision Pharma shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 923 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 9 508 200,00
  Data e lidhjes se kontrates 16-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhëm:
  1. Biometric Albania shpk - Nuk kane paraqitur asnje dokument ligjor dhe asnje oferte ekonomike.

  2. Vision Pharma shpk - Nuk kane paraqitur asnje dokument ligjor dhe asnje oferte ekonomike.

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë REF-86642-02-10-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 45 datë 29 Mars 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.