Open Procurement Albania

Blerje Barnash - Loti 4 Barna hormonale sistemike,hormone seksuale Loti 4- Oxytocin 10 UI/ml Ampule

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Blerje Barnash - Loti 4 Barna hormonale sistemike,hormone seksuale Loti 4- Oxytocin 10 UI/ml Ampule
Nr. Reference REF-64704-07-08-2020
Vlera / Fondi Limit 633 226,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-07-2020
Data e mbajtjes se tenderit 20-07-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Farma Net Albania” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Farma Net Albania
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 98.9 leke pa tvsh për njësi
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 316 480,00
  Data e lidhjes se kontrates 01-02-2021
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat REF-64704-07-08-2020
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 42 datë 13 Korrik 2020
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 49 datë 03 Gusht 2020
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 29 datë 1 Mars 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.