Open Procurement Albania

"Blerje lende djegese pellet"

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Objekti i Tenderit "Blerje lende djegese pellet"
Nr. Reference REF-86749-02-11-2021
Vlera / Fondi Limit 22 680 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 12-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. „IGLI PELLET SHPK
2. SULOLLARI KLIMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGLI PELLET
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 26 127 360,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 26 127 360,00
  Data e lidhjes se kontrates L64715601E
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1.SULOLLARI KLIMA SHPK :
  Per shkak te mos paraqitjes se dokumentave te kerkuara , pervec Niptit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë REF-86749-02-11-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.