Open Procurement Albania

Sherbimi i telefonise fikse dhe internetit, Spitali Korçë

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Sherbimi i telefonise fikse dhe internetit, Spitali Korçë
Nr. Reference REF-86932-02-12-2021
Vlera / Fondi Limit 963 333,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 25-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. VODAFONE ALBANIA sha
2. ALBTELECOM sha
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VODAFONE ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 800 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 960 480,00
  Data e lidhjes se kontrates 31-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka ofertues te s’kualifikuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë REF-86932-02-12-2021
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 38 datë 16 Mars 2021
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 54 datë 12 Prill 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.