Open Procurement Albania

“Sherbime te sigurise dhe ruajtjes” me Roje Private

Autoritet Prokurues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Fier
Institucion Kontraktues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Fier
Objekti i Tenderit “Sherbime te sigurise dhe ruajtjes” me Roje Private
Nr. Reference REF-87212-02-16-2021
Vlera / Fondi Limit 1 818 182,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “POLSAIZ” sh.p.k
2. “NAZERI” - 2000” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • POLSAIZ SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 742 360,22
  Data e shpalljes se fituesit 12-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 090 832,26
  Data e lidhjes se kontrates 16-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skaulifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Fier REF-87212-02-16-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 38 datë 16 Mars 2021
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 42 datë 23 Mars 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.