Open Procurement Albania

Loti i dyte: Blerje Kite, Reagente dhe Materjale konsumi per laboratoret

Autoritet Prokurues Qendra Shendetesore e Specialiteteve Nr. 3 Tirane
Institucion Kontraktues Qendra Shendetesore e Specialiteteve Nr. 3 Tirane
Objekti i Tenderit Loti i dyte: Blerje Kite, Reagente dhe Materjale konsumi per laboratoret
Nr. Reference REF-88011-02-23-2021
Vlera / Fondi Limit 726 806,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 19-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. KRIJON SHPK
2. GENIUS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 624 710,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 749 652,00
  Data e lidhjes se kontrates 19-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Shendetesore e Specialiteteve Nr. 3 Tirane REF-88011-02-23-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 62 datë 26 Prill 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.