Open Procurement Albania

Riparim dhe mirembajtje autoambulanca per nevoja te SRV

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Riparim dhe mirembajtje autoambulanca per nevoja te SRV
Nr. Reference REF-69788-08-26-2020
Vlera / Fondi Limit 1 392 700,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.Andi Hamo
2.Shkelzen Abazaj
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ANDI HAMO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 368 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. Shkelzen Abazaj
  Nuk ka paraqitur asnje dokument per permbushjen e kritereve te pergjithshme dhe te vecante.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 66 datë 08 Shtator 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.