Open Procurement Albania

Loti 1 “F.V. Paisje e Makineri Teknologjike për MNZ (mbrojtje nga zjarri) për ujin sanitar dhe për Ngrohje –ftohje për Spitalin Rajonal Kukës .

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Objekti i Tenderit Loti 1 “F.V. Paisje e Makineri Teknologjike për MNZ (mbrojtje nga zjarri) për ujin sanitar dhe për Ngrohje –ftohje për Spitalin Rajonal Kukës .
Nr. Reference REF-71988-09-16-2020
Vlera / Fondi Limit 31 900 002,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 12-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. AIR KOMPONENT sh.p.k
2. SULOLLARI-KLIMA sh.p.k
3. GSM KLIMAIRE sh.p.k & ARIFAJ Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GSM KLIMAIRE - ARIFAJ
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 30 762 352,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. Operatori ekonomik : AIR KOMPONENT sh.p.k pa ofertë.
  2. Operatori ekonomik :SULOLLARI-KLIMA sh.p.k pa ofertë.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GSM KLIMAIRE viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GSM KLIMAIRE viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GSM KLIMAIRE viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GSM KLIMAIRE viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 74 datë 21 Shtator 2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 99 datë 9 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.