Open Procurement Albania

Blerje medikamente per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Sarande - Lot 26 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Nadroparine calcium 5700 IU Axa/0.6ml Shiringe e para pergatitur

Autoritet Prokurues Spitali Sarandë
Institucion Kontraktues Spitali Sarandë
Objekti i Tenderit Blerje medikamente per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Sarande - Lot 26 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Nadroparine calcium 5700 IU Axa/0.6ml Shiringe e para pergatitur
Nr. Reference REF-71451-09-14-2020
Vlera / Fondi Limit 166 321,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 15-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 25-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk është paraqitur asnjë ofertë brenda afateve kohore.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Sarandë REF-71451-09-14-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.