Open Procurement Albania

Blerje medikamente per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Sarande - Lot 52 Sistemi kardiovaskular Naproxen 500 mg Tablete

Autoritet Prokurues Spitali Sarandë
Institucion Kontraktues Spitali Sarandë
Objekti i Tenderit Blerje medikamente per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Sarande - Lot 52 Sistemi kardiovaskular Naproxen 500 mg Tablete
Nr. Reference REF-71534-09-14-2020
Vlera / Fondi Limit 2 046,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 15-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 25-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Aldosch-Farma SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16.30 leke per njesi
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Sarandë REF-71534-09-14-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 85 datë 12 Tetor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.