Open Procurement Albania

Nevojat emergjente për materiale konsumi për hemodinamikën - Lot 1 “Set për përgatitjen për koronarografine angioplastike

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Nevojat emergjente për materiale konsumi për hemodinamikën - Lot 1 “Set për përgatitjen për koronarografine angioplastike
Nr. Reference REF-70841-09-04-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 09-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues MONTAL - O.E.S DISTRIMED
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MONTAL - O.E.S DISTRIMED
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 178 600,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MONTAL viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MONTAL viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MONTAL viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MONTAL viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per O.E.S DISTRIMED viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per O.E.S DISTRIMED viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per O.E.S DISTRIMED viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per O.E.S DISTRIMED viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 74 datë 21 Shtator 2020
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.