Open Procurement Albania

Blerje Ushqime për Shtëpitë Mbështetëse”

Autoritet Prokurues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Korçe
Institucion Kontraktues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Korçe
Objekti i Tenderit Blerje Ushqime për Shtëpitë Mbështetëse”
Nr. Reference REF-72267-09-18-2020
Vlera / Fondi Limit 50 400,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. GEA shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GEA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 50 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 120 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka ofertues te s’kualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 77 datë 28 Shtator 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.