Open Procurement Albania

Sherbimi i evadimit te mbetjeve te rrezikshme spitalore “

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kurbin
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kurbin
Objekti i Tenderit Sherbimi i evadimit te mbetjeve te rrezikshme spitalore “
Nr. Reference REF-89111-03-04-2021
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 15-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.V.A.L.E RECYCLING sh.p.k
2. ECO-RICIKLIM sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • V.A.L.E. RECYCLING
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 125 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 350 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 15-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1.ECO-RICIKLIM sh.p.k :
  Oferta e paraqitur eshte mbi fondin limit dhe mungon dokumentacioni Ligjor,Ekonomik dhe Teknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kurbin REF-89111-03-04-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 88 datë 7 Qershor 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.