Open Procurement Albania

Blerje Filma Radiologjik

Autoritet Prokurues Qendra Shëndetësore Kamëz, Tiranë
Institucion Kontraktues Qendra Shëndetësore Kamëz, Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje Filma Radiologjik
Nr. Reference REF-88504-02-26-2021
Vlera / Fondi Limit 1 048 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 17-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. SAER MEDICAL shpk
2. MARIO MONDI shpk
3. PERPARIM AGIMI
4. SWISSMED shpk
5. Albaphoto shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 600 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 720 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 06-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates 2 (dy) dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa as skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 34 datë 8 Mars 2021
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 66 datë 4 Maj 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.