Open Procurement Albania

Sherbim Gatimi dhe shperndarje te ushqimit per te denuarit ( katering).

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore e Burgjeve Tirane
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore e Burgjeve Tirane
Objekti i Tenderit Sherbim Gatimi dhe shperndarje te ushqimit per te denuarit ( katering_).
Nr. Reference REF-73369-09-29-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. DAJTI PARK SHPK
2. KPL SHPK
3. SORI AL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DAJTI PARK 2007
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 264 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 90 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 82 datë 05 Tetor 2020
  Lidhja e Kontrates