Open Procurement Albania

Loti 5 Aksesore per dyer dhe dritare.

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrës
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrës
Objekti i Tenderit Loti 5 Aksesore per dyer dhe dritare.
Nr. Reference REF-77088-10-29-2020
Vlera / Fondi Limit 579 050,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 30-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 10-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Luar Bros
2. Fredi Electronic
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FREDI ELECTRONIC
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 469 750,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 94 datë 2 Nëntor 2020
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 111 datë 1 Dhjetor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.