Open Procurement Albania

Sherbimi privat i sigurisë fizike per nevoja emergjente

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Librazhd
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Librazhd
Objekti i Tenderit Sherbimi privat i sigurisë fizike per nevoja emergjente
Nr. Reference REF-77802-11-05-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUMRIA 1 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 579 459,19
  Data e shpalljes se fituesit 16-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk eshtë skualifikuar asnje ofertus
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUMRIA 1 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUMRIA 1 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUMRIA 1 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUMRIA 1 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 101 datë 16 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.