Open Procurement Albania

Njësia Vendore e Kujdesit Shëndetësor Kurbin Shërbimin Privat të Sigurisë Fizike 3.32 Roje dhe Alarm

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Kurbin
Institucion Kontraktues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Kurbin
Objekti i Tenderit Njësia Vendore e Kujdesit Shëndetësor Kurbin Shërbimin Privat të Sigurisë Fizike 3.32 Roje dhe Alarm
Nr. Reference REF-79018-11-17-2020
Vlera / Fondi Limit 2 253 599,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Procedurë e përqëndruar)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 03-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1 SH.P.S.F “NAZERI-2000” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 252 299,42
  Data e shpalljes se fituesit 16-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura, Blerje Mallrash(Procedure e Perqendruar Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Kurbin REF-79018-11-17-2020
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 105 datë 23 Nëntor 2020
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 122 datë 21 Dhjetor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.