Open Procurement Albania

Evadimi i mbetjeve te rrezikshme Spitalore: Loti 2 - Pjese trupi dhe organe

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhë
Objekti i Tenderit Evadimi i mbetjeve te rrezikshme Spitalore: Loti 2 - Pjese trupi dhe organe
Nr. Reference REF-90185-03-17-2021
Vlera / Fondi Limit 1 208 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 19-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. MEDI - TEL” SHPK
2. “V.A.L.E. RECYCLING” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 089 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-05-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDI-TEL SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDI-TEL SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDI-TEL SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDI-TEL SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.