Open Procurement Albania

Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull: Blerje karburanti për ngrohjen e sallave të leksioneve të Universitetit të Mjekësisë, Tiranë

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Institucion Kontraktues Fakulteti i Mjekesise Tirane
Objekti i Tenderit Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull: Blerje karburanti për ngrohjen e sallave të leksioneve të Universitetit të Mjekësisë, Tiranë
Nr. Reference REF-74860-10-12-2020(Minikontrata 1).
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 23-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RESULI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 06-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 110 160,00
  Data e lidhjes se kontrates 11-02-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Universiteti i Mjekësisë Tiranë REF-74860-10-12-2020(Minikontrata 1).
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 89 datë 19 Tetor 2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 99 datë 9 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 26 datë 22 Shkurt 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.