Open Procurement Albania

Blerje Naftë Diesel (D1) dhe Benzinë për nevojat e Njësisë Vendore e Kujdesit Shëndetësor Mat

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Mat
Institucion Kontraktues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Mat
Objekti i Tenderit Blerje Naftë Diesel (D1) dhe Benzinë për nevojat e Njësisë Vendore e Kujdesit Shëndetësor Mat
Nr. Reference REF-90231-03-17-2021
Vlera / Fondi Limit 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 23-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. RUÇI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RUÇI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 500 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 600 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 25-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 45 datë 29 Mars 2021
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 49 datë 6 Prill 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.