Open Procurement Albania

Blerje Kite dhe Reagente” në SU “Shefqet Ndroqi -loti 3 Reagentë të Përgjithshëm dhe Konsumabla bakteriologjikë

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje Kite dhe Reagente” në SU “Shefqet Ndroqi -loti 3 Reagentë të Përgjithshëm dhe Konsumabla bakteriologjikë
Nr. Reference REF-91561-03-29-2021
Vlera / Fondi Limit 1 204 299,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 30-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 12-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “ Gamma” sh.p.k
2. “Krijon” sh.p.k
3. “ALMedical” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GAMMA 
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 27,322 leke per njesi.
  Data e shpalljes se fituesit 27-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë REF-91561-03-29-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.