Open Procurement Albania

“Blerje oksigjen mjekesor i gazte per nevoja emergjente te Drejtorise se Sherbimit Spitalor Sarande’’

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Sarandë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Sarandë
Objekti i Tenderit Blerje oksigjen mjekesor i gazte per nevoja emergjente te Drejtorise se Sherbimit Spitalor Sarande
Nr. Reference REF-91633-03-29-2021
Vlera / Fondi Limit 1 347 840,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 29-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 31-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. Messer Albagaz
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MESSER ALBAGAZ SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 347 840,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 347 840,00
  Data e lidhjes se kontrates 02-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 54 datë 12 Prill 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.