Open Procurement Albania

“Shërbimi i evadimit të mbetjeve të rrezikshme spitalore“ për Spitalin Sarandë

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Sarandë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Sarandë
Objekti i Tenderit “Shërbimi i evadimit të mbetjeve të rrezikshme spitalore“ për Spitalin Sarandë
Nr. Reference REF-91337-03-26-2021
Vlera / Fondi Limit 1 129 980,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 29-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. PURA-MEDICAL
2. MEDI - TEL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PURA-MEDICAL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 570 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 684 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 02-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skaulifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 54 datë 12 Prill 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.