Open Procurement Albania

Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull: Blerje e paketave Katarakte për Okulistikën për nevoja të Spitalit Rajonal Vlorë

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull: Blerje e paketave Katarakte për Okulistikën për nevoja të Spitalit Rajonal Vlorë
Nr. Reference REF-84294-01-19-2021(Minikontrata 1).
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. GenAlb Farna
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gen-Alb Farma SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 22-02-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4 745 886,00
  Data e lidhjes se kontrates 23-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gen-Alb Farma SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gen-Alb Farma SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gen-Alb Farma SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gen-Alb Farma SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Rajonal Vlorë REF-84294-01-19-2021(Minikontrata 1).
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 49 datë 6 Prill 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.