Open Procurement Albania

“Shërbimi i pastrimit të ambjentit të jashtëm, të Spitalit Universitar Obstetrik Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë", Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë", Tiranë
Objekti i Tenderit “Shërbimi i pastrimit të ambjentit të jashtëm, të Spitalit Universitar Obstetrik Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë”
Nr. Reference REF-92173-04-02-2021
Vlera / Fondi Limit 986 162,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-04-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Alpen Pulito sh.p.k.
2. Euro Mega 2010 sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALPEN PULITO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 980 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 176 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 23-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  1. Euro Mega 2010 sh.p.k :
  Nuk ka paraqitur oferten ekonomike dhe dokumentacionin e kerkuar ne DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 66 datë 4 Maj 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.