Open Procurement Albania

”Blerje Qelqurina”

Autoritet Prokurues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Tirane
Institucion Kontraktues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Tirane
Objekti i Tenderit ”Blerje Qelqurina”
Nr. Reference REF-93446-04-19-2021
Vlera / Fondi Limit 2 999 702,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 20-04-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 30-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 45 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Per zhvillimin e kesaj procedure prokurimi do te aplikohet ligji Nr 9643 dt 20.11.2006 per “Prokurimin Publik” si edhe VKM Nr 914 dt 29.12.2014 per “Miratimin e rregullave te prokurimit publik”
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
 • Urdher Prokurimi
 • Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.