Open Procurement Albania

Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me Titull : Loti 16 Sistemi nervor Codeine Phosphate Hemihydrate 15 mg Tablete

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me Titull : Loti 16 Sistemi nervor Codeine Phosphate Hemihydrate 15 mg Tablete
Nr. Reference REF-64403-07-07-2020(Minikontrata 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 19-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. Aldosch Farma
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Aldosch-Farma SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 16 380,00
  Data e lidhjes se kontrates 23-11-2020
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë REF-64403-07-07-2020(Minikontrata 1)
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 42 datë 13 Korrik 2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 74 datë 21 Shtator 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.