Open Procurement Albania

Loti - 1 Materiale mjekimi te pergjithshme per nevoja spitalore

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Loti - 1 Materiale mjekimi te pergjithshme per nevoja spitalore
Nr. Reference REF-67471-07-30-2020
Vlera / Fondi Limit 4 110 390,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 01-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Biometric Albania shpk
2. Greemed shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 891 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates duke filluar nga data e lidhjes se kontrates me përfundim ne njoftimin e MSHMS-se, per nderprerjen e kesaj Kontrate por jo me vone se data 31.12.2020.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Biometric Albania SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Biometric Albania SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Biometric Albania SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Biometric Albania SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë REF-67471-07-30-2020
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 53 datë 10 Gusht 2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 77 datë 28 Shtator 2020
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.