Open Procurement Albania

“Furnizim vendosje dhe kolaudim i sistemit të trajtimit të ujit në Shërbimin e Nefrologjisë (Hemodialize), në QSU “Nënë Tereza”.

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit “Furnizim vendosje dhe kolaudim i sistemit të trajtimit të ujit në Shërbimin e Nefrologjisë (Hemodialize), në QSU “Nënë Tereza”.
Nr. Reference REF-94249-04-29-2021
Vlera / Fondi Limit 6 493 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 30-04-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 11-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.