Open Procurement Albania

Loti I- Biokimik + koagulim

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Vlorë
Objekti i Tenderit Loti I- Biokimik + koagulim
Nr. Reference REF-94362-04-30-2021
Vlera / Fondi Limit 2 195 800,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 04-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 14-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Me lidhjen e kontrates deri ne 31.12.2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Hedhur gabim në sistem
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 70 datë 10 Maj 2021
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 79 datë 24 Maj 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.