Open Procurement Albania

Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me Titull : Blerje Oksigjen mjekesore i lengshem

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Objekti i Tenderit Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me Titull : Blerje Oksigjen mjekesore i lengshem
Nr. Reference REF-85759-02-03-2021(Minikontrata 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. Messer Albagaz
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MESSER ALBAGAZ SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 18-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 13 540 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 28-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder REF-85759-02-03-2021(Minikontrata 1)
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 70 datë 10 Maj 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.