Open Procurement Albania

Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me Titull: LOTI 2: Mirembajtje pajisje laboratorike

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Minikontrata nr. 1 ne zbatim të Marrëveshjes Kuadër me Titull : LOTI 2: Mirembajtje pajisje laboratorike
Nr. Reference REF-86894-02-12-2021 (Minikontrata 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1.GENIUS Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 29-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 697 698,60
  Data e lidhjes se kontrates 04-05-2021
  Kohezgjatja e kontrates 24 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Genius SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Genius SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Genius SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Genius SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Rajonal Vlorë REF-86894-02-12-2021 (Minikontrata 1)
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 70 datë 10 Maj 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.