Open Procurement Albania

Transport dhe asgjesim i mbetjeve te rrezikshme Spitalore” për Spitalin Rajonal Durrës.

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrës
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrës
Objekti i Tenderit Transport dhe asgjesim i mbetjeve te rrezikshme Spitalore” për Spitalin Rajonal Durrës.
Nr. Reference REF-95985-05-20-2021
Vlera / Fondi Limit 13 400 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-06-2021
Data e mbajtjes se tenderit 07-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. PURA-MEDICAL SHPK
2. V.A.L.E. RECYCLING SHPK
3. MEDI - TEL SHPK
4. ECO RICIKLIM SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PURA-MEDICAL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 600 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-07-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Rajonal Durrës REF-95985-05-20-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.