Open Procurement Albania

Loti i dyte: Blerje Kite ,Reagent dhe materiale konsumi per laboratoret

Autoritet Prokurues Qendra Shendetesore e Speciliteteve Nr.2
Institucion Kontraktues Qendra Shendetesore e Speciliteteve Nr.2
Objekti i Tenderit Loti i dyte: Blerje Kite ,Reagent dhe materiale konsumi per laboratoret
Nr. Reference REF-97404-06-04-2021
Vlera / Fondi Limit 505 657,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-06-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-06-2021
Data e mbajtjes se tenderit 23-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Krijon” shpk
2. “Salton” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 380 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-07-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 456 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 09-07-2021
  Kohezgjatja e kontrates Afati i levrimit per te dy lotet do te jete sipas kerkeses se Laboratorit te Qendres Shendetesore te Specialiteteve Nr.2
  Nga momenti i lidhjes se kontrates deri me date 31 Dhjetor 2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 111 datë 19 Korrik 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.