Open Procurement Albania

Pajisje per sallat operatore dhe per reanimacionin neonatal ne SUOGJ "Koco Gliozheni" - Loti 1- FV.Paisje mjeksore per Sallat e Operacionit,Sallave te lindjes,dhe Urgjenca në S.U.O.GJ “Koco Gliozheni

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Objekti i Tenderit Pajisje per sallat operatore dhe per reanimacionin neonatal ne SUOGJ "Koco Gliozheni" -Loti 1- FV.Paisje mjeksore per Sallat e Operacionit,Sallave te lindjes,dhe Urgjenca në S.U.O.GJ “Koco Gliozheni
Nr. Reference REF-97031-06-01-2021
Vlera / Fondi Limit 21 310 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 02-06-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-06-2021
Data e mbajtjes se tenderit 17-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë REF-97031-06-01-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.