Open Procurement Albania

Loti 2 REAGENTE KIMIKE, KOAGULIMI & MATERIALE LABORATORI 2021

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibër
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibër
Objekti i Tenderit Loti 2 REAGENTE KIMIKE, KOAGULIMI & MATERIALE LABORATORI 2021
Nr. Reference REF-96721-05-28-2021
Vlera / Fondi Limit 1 005 660,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-06-2021
Data e mbajtjes se tenderit 15-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Distributor of Medical Devices Group SHPK
KRIJON
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Distributor of Medical Devices Group
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 202 640,00
  Data e shpalljes se fituesit 30-06-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. KRIJON, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnje dokument sipas DST .dhe nuk ka paraqitur fare oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibër REF-96721-05-28-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.