Open Procurement Albania

Furnizim me barin Fentanyl 50 MCG/ML-10 ML per mbulimin e nevojave.

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Furnizim me barin Fentanyl 50 MCG/ML-10 ML per mbulimin e nevojave.
Nr. Reference REF-92426-04-07-2021
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. Edna-Farma Shpk & E v i t a shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EDNA-FARMA - E v i t a
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 371 500,00
  Data e lidhjes se kontrates 27-05-2021
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka ofertues të skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EDNA-FARMA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EDNA-FARMA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EDNA-FARMA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EDNA-FARMA viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per E v i t a viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per E v i t a viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per E v i t a viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per E v i t a viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" REF-92426-04-07-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 92 datë 14 Qershor 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.