Open Procurement Albania

“Riparim-mirëmbajtje e Ashensorëve të QSUNT”, për 24 muaj

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit “Riparim-mirëmbajtje e Ashensorëve të QSUNT”, për 24 muaj
Nr. Reference REF-07995-10-13-2021
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 29-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. SULOLLARI-KLIMA” Shpk
2. “CLIMACASA” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SULOLLARI-KLIMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 02-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 406 270,00
  Data e lidhjes se kontrates 31-12-2021
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" REF-07995-10-13-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 1 datë 10 Janar 2022

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.