Open Procurement Albania

Mirëmbajtje impianistike në QSUT

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje impianistike në QSUT: Loti 5 - Riparim-mirëmbajtje e sistemit të furnizimit me ujë osmozë dhe sistemeve të tjera të ujit për analiza laboratorike të Spitalit të Ri
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 138 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 20-01-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues SULOLLARI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SULOLLARI-KLIMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 138 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 165 600,00
  Data e lidhjes se kontrates 20-01-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.4 - Dt.02-02-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.