Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: "Mirëmbajtje impianistike në QSUT"

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: "Mirëmbajtje impianistike në QSUT", Loti 7 - Riparim, mirëmbajtje sisteme ngrohje-ftohje me chiller për salla operatore, reanimatore dhe godinat spitalore, Psikiatri, Pediatri, Neurologji dhe kondicionerë në Q-S-U "Nënë Tereza" Tiranë
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 778 390,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 20-01-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues SULOLLARI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SULOLLARI-KLIMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 778 390,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 934 068,00
  Data e lidhjes se kontrates 20-01-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.4 - Dt.02-02-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.