Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekimi te pergjithshme, konsumabel dhe kirurgjikale per nevojat e sherbimit spitalor Kruje

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Krujë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Krujë
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi të përgjithshme, konsumabël dhe kirurgjikale për nevojat e shërbimit spitalor Krujë- Loti 1 - Blerje materiale mjekimi të përgjithshme
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 576 570,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 04-04-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-04-2016
Data e mbajtjes se tenderit 11-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues GREEMED SHPK - Montal SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GREEMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 534 760,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-04-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30-04-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.13 - Dt.04-04-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Lidhja e Kontrates

  Blerje materiale mjekimi të përgjithshme, konsumabël dhe kirurgjikale për nevojat e shërbimit spitalor Krujë- Loti 1 - Blerje materiale mjekimi të përgjithshme

  Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

  • Mungese konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Krujë
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Krujë
  Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi të përgjithshme, konsumabël dhe kirurgjikale për nevojat e shërbimit spitalor Krujë- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit- Loti 1 - Blerje materiale mjekimi të përgjithshme
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 576 570,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit te Tenderit 04-04-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-04-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 11-04-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues 1
  Operatore Konkurues Ilma SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ilma SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 576 570,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-03-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30-04-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ilma SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ilma SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ilma SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ilma SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.13 - Dt.04-04-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Lidhja e Kontrates