Open Procurement Albania

Mirëmbajtje impianistike

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje impianistike - Financuar nga Buxheti i Shtetit dhe Shpenzime operative
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 333 320,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-05-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-05-2016
Data e mbajtjes se tenderit 18-05-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues SULOLLARI SHPK - TERMO MONT SHPK - COMFORT SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SULOLLARI-KLIMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 488 360,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-05-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 986 032,00
  Data e lidhjes se kontrates 01-08-2016
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshtë ankuar shoqëria "SULOLLARI" SHPK më datë 25-05-2016 dhe i është kthyer përgjigje më datë 30-05-2016- Eshtë ankuar shoqëria "COMFORT" SHPK me datë 31-05-2016 dhe i është kthyer përgjigje me datë 01-06-2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.30 - Dt.01-08-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.31 - Dt.08-08-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.