Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: Mirëmbajtje impianistike, Loti 4- "Riparim- mirëmbajtje sisteme ajri të vakumuar dhe komprimuar, tanker oksigjeni, rampa oksigjeni, protoksid azoti, linjat dhe paisjet përkatëse

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: Mirëmbajtje impianistike, Loti 4- "Riparim- mirëmbajtje sisteme ajri të vakumuar dhe komprimuar, tanker oksigjeni, rampa oksigjeni, protoksid azoti, linjat dhe paisjet përkatëse
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 538 442,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 11-01-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh-p-k-
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k.
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 538 442,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 646 130,00
  Data e lidhjes se kontrates 11-01-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.2 - Dt.18-01-2016