Open Procurement Albania

Shërbimi i lavanterisë dhe hotelerisë në Spitalin Rajonal Vlorë për një periudhë 4-vjecare

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Shërbimi i lavanterisë dhe hotelerisë në Spitalin Rajonal Vlorë për një periudhë 4-vjecare - financuar nga Buxheti i Shtetit- Fondi limit i parashikuar për periudhën është 195 523 200 lekë pa TVSH
Nr. Reference REF-52030-10-04-2016
Vlera / Fondi Limit 195 523 008,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-10-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 28-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Devis SHPK
BYLIS PHARMA SHPK
PAERA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Devis SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 194 980 080,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-11-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 233 976 096,00
  Data e lidhjes se kontrates 16-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 4 vite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Jane skualifikuar OE e meposhtem:
  1) Bylis Pharma SHPK:

  Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.

  2) PAERA SHPK :
  Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Devis SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Devis SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Devis SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Devis SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.14-11-2016
  Lidhja e Kontrates Formulari i lidhjes së kontratës

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.