Open Procurement Albania

Riparimi i tre Respiratorëve në S- U- "Shefqet Ndroqi", Tiranë

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Riparimi i tre Respiratorëve në S- U- "Shefqet Ndroqi", Tiranë- 1 - Savina 112 (Sensor Temperature, Set kabllosh per sensorin e prurjes, Qark i stampuar i kontrollit te presionit, Sensor oksigjeni); 2 - Savina 113 (Sensor Temperature); 3 - Savina 114 (Sensor oksigjeni, Set kabllosh per sensorin e prurjes, Qark i stampuar i kontrollit te presionit) Burimi i Financimit: Shtesë e Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-61353-12-06-2016
Vlera / Fondi Limit 1 931 733,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-12-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-12-2016
Data e mbajtjes se tenderit 16-12-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues GREEMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GREEMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 499 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-12-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 798 800,00
  Data e lidhjes se kontrates 29-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 2 javë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.52 - Dt.30-12-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.