Open Procurement Albania

Furnizim me Karburant, Gazoil 10ppm dhe Benzinë pa plumb

Autoritet Prokurues Autoriteti Shëndetësor Rajonal Tiranë
Institucion Kontraktues Autoriteti Shëndetësor Rajonal Tiranë
Objekti i Tenderit Furnizim me Karburant, Gazoil 10ppm dhe Benzinë pa plumb
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 080 960,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 07-01-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues KASTRATI SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 080 960,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 297 152,00
  Data e lidhjes se kontrates 07-01-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.2 - Dt.18-01-2016

  MBESHTETES


  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.