Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: Blerje oksigjen mjekësor të lëngshëm për nevoja spitalore 1-337g/1L (15°C dhe 1 bar)

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: Blerje oksigjen mjekësor të lëngshëm për nevoja spitalore 1-337g/1L (15°C dhe 1 bar)-
Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit ishte 84,620,044 lekë me TVSH, lidhur me 26-02-2016.
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 16 923 859,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 09-01-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues GTS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k.
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16 923 858,66
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 16 923 858,66
  Data e lidhjes se kontrates 09-01-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.2 - Dt.16-01-2017